Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord BKT 12F MPO żeński - MPO żeński OM3, Typ B, Standard Loss, 1m, LSOH, kabel okrągły 3 mm - do połączenia bezpośredniego wkładek QSFP+ 40Gbit

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  236,25 zł)
290,59 zł brutto
Oszczędzasz: 25%
Cena katalogowa: 387,45 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 105426
Symbol: 115X3OOB.1
Dostępność: Produkt dostępny
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord BKT 12F MPO żeński - MPO żeński OM3, Typ B, Standard Loss, 1m, LSOH, kabel okrągły 3 mm - do połączenia bezpośredniego wkładek QSFP+ 40Gbit w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord BKT 12F MPO żeński - MPO żeński OM3, Typ B, Standard Loss, 1m, LSOH, kabel okrągły 3 mm - do połączenia bezpośredniego wkładek QSFP+ 40Gbit Wydrukuj stronę produktu Patchcord BKT 12F MPO żeński - MPO żeński OM3, Typ B, Standard Loss, 1m, LSOH, kabel okrągły 3 mm - do połączenia bezpośredniego wkładek QSFP+ 40Gbit
  • Opis szczegółowy
  • Zapytaj nas

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD1331-I
Produkt dostępny
600,24 zł
Hikvision DS-2CD7A26G0-IZHS (8~32mm)
Zapytaj o dostępność
5 768,70 zł
Live Chat