Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT FC/APC-SC/UPC OS2 (9/125um) duplex 3m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  55,73 zł)
68,55 zł brutto
Cena katalogowa: 91,39 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 15018
Symbol: 22QD9520.3
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  FC/APC-SC/UPC OS2 (9/125um) duplex 3m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  FC/APC-SC/UPC OS2 (9/125um) duplex 3m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  FC/APC-SC/UPC OS2 (9/125um) duplex 3m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Typy włókien wielomodowych - OM1, OM2, OM3 oraz OM4
Data dodania: 2017-02-15

Istnieje kilka rodzajów wielomodowych włókien światłowodowych. Światłowody wielomodowe są rozróżniane głównie przez średnicę rdzenia oraz średnicę płaszcza. Średnica wółkna wielomodowego to 50/125 lub 62,5/125 mikrometrów. Obecnie istnieją cztery rodzaje włókien wielomodowych: OM1, OM2, OM3 oraz OM4. Każdy z tych typów posiada ...

Rodzaje złącz światłowodowych rozłączanych
Data dodania: 2011-09-13

Poniżej prezentujemy przegląd najczęściej spotykanych złączy rozłączalnych występujących w kablach lub patchcordach światłowodowych, z których coraz częściej budowane są nowoczesne sieci i systemy teleinformatyczne.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD2326G1-I/SL
Produkt wycofany ze sprzedaży
1 301,34 zł
QNAP QVP-21A-04CH
Produkt dostępny w ciągu 14 dni
1 865,30 zł
Live Chat