Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT LC/APC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 5m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  53,17 zł)
65,40 zł brutto
Oszczędzasz: 37%
Cena katalogowa: 103,81 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 14983
Symbol: 22QD9760.5
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  LC/APC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 5m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  LC/APC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 5m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  LC/APC-LC/UPC OS2 (9/125um) duplex 5m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Typy włókien wielomodowych - OM1, OM2, OM3 oraz OM4
Data dodania: 2017-02-15

Istnieje kilka rodzajów wielomodowych włókien światłowodowych. Światłowody wielomodowe są rozróżniane głównie przez średnicę rdzenia oraz średnicę płaszcza. Średnica wółkna wielomodowego to 50/125 lub 62,5/125 mikrometrów. Obecnie istnieją cztery rodzaje włókien wielomodowych: OM1, OM2, OM3 oraz OM4. Każdy z tych typów posiada ...

Rodzaje złącz światłowodowych rozłączanych
Data dodania: 2011-09-13

Poniżej prezentujemy przegląd najczęściej spotykanych złączy rozłączalnych występujących w kablach lub patchcordach światłowodowych, z których coraz częściej budowane są nowoczesne sieci i systemy teleinformatyczne.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zamknij
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
QNAP TS-453B-4G
Produkt dostępny w ciągu 7 dni
3 134,55 zł
Hanwha Techwin SND-L6013RP
Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
1 215,76 zł
Live Chat