Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  42,08 zł)
51,76 zł brutto
Oszczędzasz: 37%
Cena katalogowa: 82,16 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97991
Symbol: 22QD8620.2
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zamknij
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD2135FWD-I
Zapytaj o dostępność
1 040,58 zł
Repotec RP-110TMC
Produkt dostępny
260,88 zł
Live Chat