Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 3m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  38,64 zł)
47,53 zł brutto
Cena katalogowa: 59,41 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97992
Symbol: 22QD8620.3
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 3m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 3m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-SC/PC OM4 (50/125 um) duplex 3m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
QNAP TS-873U-4G
Produkt wycofany ze sprzedaży
8 114,93 zł
Dahua IPC-HFW2231T-ZS-27135
Zapytaj o dostępność
1 120,53 zł
Live Chat