Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 5m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  48,33 zł)
59,45 zł brutto
Oszczędzasz: 37%
Cena katalogowa: 94,34 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97989
Symbol: 22QD8610.5
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 5m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 5m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 5m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD1321-I
Produkt dostępny
476,01 zł
Hikvision DS-2CD2T45FWD-I8 Black (H.265+, 4 Mpix, IP67)
Produkt wkrótce w sprzedaży
1 305,03 zł
Live Chat