Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT SC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  59,02 zł)
72,59 zł brutto
Oszczędzasz: 25%
Cena katalogowa: 96,80 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97975
Symbol: 22QD8210.2
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  SC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  SC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  SC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
QNAP TS-431P2-4G
Produkt dostępny
2 143,96 zł
ACTi D31
Zapytaj o dostępność
1 047,94 zł
Live Chat