Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT SC/UPC-SC/APC OS2 (9/125 um) duplex 2m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  42,41 zł)
52,16 zł brutto
Oszczędzasz: 38%
Cena katalogowa: 84,13 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 14956
Symbol: 22QD9230.2
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  SC/UPC-SC/APC OS2 (9/125 um) duplex 2m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  SC/UPC-SC/APC OS2 (9/125 um) duplex 2m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  SC/UPC-SC/APC OS2 (9/125 um) duplex 2m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Typy włókien wielomodowych - OM1, OM2, OM3 oraz OM4
Data dodania: 2017-02-15

Istnieje kilka rodzajów wielomodowych włókien światłowodowych. Światłowody wielomodowe są rozróżniane głównie przez średnicę rdzenia oraz średnicę płaszcza. Średnica wółkna wielomodowego to 50/125 lub 62,5/125 mikrometrów. Obecnie istnieją cztery rodzaje włókien wielomodowych: OM1, OM2, OM3 oraz OM4. Każdy z tych typów posiada ...

Rodzaje złącz światłowodowych rozłączanych
Data dodania: 2011-09-13

Poniżej prezentujemy przegląd najczęściej spotykanych złączy rozłączalnych występujących w kablach lub patchcordach światłowodowych, z których coraz częściej budowane są nowoczesne sieci i systemy teleinformatyczne.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
DrayTek Vigor AP802
Zapytaj o dostępność
425,49 zł
Hikvision DS-2CD2386G2-IU (AcuSense, 4K, mikrofon)
Produkt wkrótce w sprzedaży
1 618,68 zł
Live Chat