Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT ST/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 1m

Masz problem z wyborem konwertera ? - zapytaj konsultanta - tel. 52 511-88-55.
Poszukujesz okablowania światłowodowego - wyślij zapytanie.
(cena netto:  38,88 zł)
47,82 zł brutto
Oszczędzasz: 37%
Cena katalogowa: 75,89 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97970
Symbol: 22QD8110.1
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  ST/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 1m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  ST/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 1m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  ST/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 1m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zamknij
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD2585FWD-I
Produkt dostępny w ciągu 14 dni
2 214,00 zł
Hikvision DS-2CD2185G0-IMS
Produkt wkrótce w sprzedaży
Live Chat